| Komentarze | [Dodaj swój komentarz] |
| Ilość komentarzy: 6 | |
|
... |
2011-06-07 18:13:44 ~rappova |
| Dobre..... daje 6. Ktos musi miec leb zeby cos takiego wymyslec..:D | |
|
Ue. [1] |
2007-02-08 14:18:33 ~Queer |
| No to ja pozdrawiam tych wszystkich inteligentnych-nie, którzy dali temu czemuś 6, a którym wystarcza wpleść w dziecięcy wierszyk Brzydkie Słówka,... | |
|
zajebisty |
2007-06-25 22:47:48 Rebeca |
| oCzywiście ze dałam 6 xD | |
|
sexi |
2007-06-18 20:57:15 ~miiiiuu |
| Szukam panienkido bara baragg10321148 | |
|
ocena |
2007-02-15 22:38:15 ~ja |
| to ja też daję 6 | |